TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 809 herë

Titulli : VW Golf 6 Highline 2.0 tdi DOGANA E PAGUAR

Çmimi : 9,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Urgjentisht shitet vetura e tipit Golf 6 modeli Highline 2.0 tdi DOGANA E PAGUAR

Vetura posedon Klimatronik,Board kompjuter,Alarm,Abs,Servo,esp,Gjama me rryme,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje me dirigjues nga largesia,Air bag,Timon multifunksional,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues,Goma te reja etj etj

Vetura posedon 120000 km ORIGJINALE dhe te garantuara me libra te servisit

Eshte ne gjendje shum te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

SHPALLJET TJERA