TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4436 herë

Titulli : BMW 325i 24V RKS 1Vit

Çmimi : 3,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 325

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1991

Përshkrimi

Shes BMW 325i 24V Ne Gjendje Perfecte Fiks 1Vit Rexhistrim Komplet servisi Ju Ka Bo Ne Servis Te BMW Korp Llamell Ule Filtera Trapat Top osht Amortizim Koni Fellne 17 Me Goma Te Reja Ulse Esparco Timon MOMO i Ruajtun Mbrenda Dhe Jasht Auspuhat Extra Inox Akumllatorin e ri 2Vite Garancion Per Bmw Ska Fjal Hiqqqq.Kontakti Wiber +38649279299

SHPALLJET TJERA