TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1461 herë

Titulli : Audi A3 SportBack

Çmimi : 5,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi A3 2.0 TDI viti 28.8.2005 posedon: Klimatronic,.dritare dhe pasqyre elektronike, 2 qelsa,Boardcomputer,Tempomat,Fellne, per mê shumé 049528888. 181457km me garancion me liber servisi

SHPALLJET TJERA