TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3483 herë

Titulli : VW Polo 1.4 b RKS 1 VIT

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2000

Përshkrimi

Shes veturen tipi volkswagen Polo
1.4 Mpi benzin
Viti i prodhimit 2000
Regjistrim ka deri shkurt 2017
Klim
Abs
Air beg
Centrall me digitron nga largesia
Hidraulik
Shtopat extra si golf 5
Hallogenka
Gumat e reja M/S me regllazh dhe ballansim
Servisin e kryer(filterat dhe ulen)
Hargjime shum tvogla
Vetura eshte ne gjendje shum te mir eshte shum e shtrengume dhe ec shum mir dhe nuk ka nevoj per asnje investim,mund ta shihni dhe ta provoni
Ndrrim vetem me karavan Viti 2000 e nalt.
Viber:+38649384793

SHPALLJET TJERA