TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6120 herë

Titulli : BMW E 60 525D M PACET

Çmimi : 6,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet bmw e60 525d mpacet pa dogan e ardhur nga ch
Klima tronik
Senzor parkingu para dhe mrapa
Xenon bi xenon
Ulset likur me memorje me nxemje

Shibeda
Timon levizje me rrym
Navigacion

SHPALLJET TJERA