TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1310 herë

Titulli : VW Golf V 1.9 TDI i doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vetura VW Golf 5 me motor 1.9 TDI viti i prodhimit 2005 i sapo ardhur nga Gjermania.
Vetura eshte e doganuar dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuele.
Posedon: Klime, Ulset me nxemje, Airbag, ABS, ESP, CD Player, Dritare dhe pasqyre elektrike ETJ.

Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.

Nr.TEL: 049 605 700

SHPALLJET TJERA