TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4020 herë

Titulli : VW Polo -01

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Polo 1.4 t(DI) 3 DYRESH ne gjendje te rregullt, shum e rujtne, pa asnje gerrith. Me servise te kryera.
Motori 1.4 75 PS i vitit 2003 ( i nderruar te BAKI Automobile )
KLIMATORIK
KARRIGA ME NXJEMJE
XHAMA ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
CENTRALL
ABS
AIRBAG ( te mbyllur)
FELLNE DHE GOMA TE REJA
MUZIKEN ME MAGAZINE 6 CD
REGJISTRIM DERI NE MUAJIN E 10.2016

PRES BLERES SERIOZ. QMIMI I DISKUTUSHEM.

SHPALLJET TJERA