TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 12:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 358 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 310,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1990

Përshkrimi

Shes veturen golf 2 ne gjendje te rregullt dhe me regjistrim deri me 20.05.2016. Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit 044 404 585 Ose per viber +38649873360

SHPALLJET TJERA