TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 15:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 278 herë

Titulli : SHITET TOURANI 2007

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2007

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

SHITET VW. TOURAN VITI 2007 DIZEL 1.9 6. SHPEJTESI. FULL OPCIONE. I SAPO DOGANUAR DHE I REGJISTRUAR KOMPLET SERVISET E SAPO KRYERA RRYPI DHAMZOR ULJE FILTERA REGJISTRIM EDHE 11 MUAJ HIPOTEK NUK ESHTE PERKTHIMI I MENIHERSHEM

SHPALLJET TJERA