TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 19:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 306 herë

Titulli : audi b4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi Tjetër

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1992

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shitet audi b4 ne gjendje te rregullt teknike osht e ruajtur shum motorri osht ne gjendje perfekt nuk hargjon ule serviset i ka te gjitha te kryera me koh esht 1.9 turbo diesel. shpenzimet i ka te vogla nuk esht hipotek perkthimi behet menjeher te pronari regjistrim deri me 11-06-2016
. Bej dhe ndrrim me golf 5 golf 4 audi a4 vw bora etj vetura me nje fjal esht ne gjendje perfekte nr.telefonit 049-150-802 viber 045-853-511.

SHPALLJET TJERA