TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 23:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 70 herë

Titulli : Opel Corsa 1.3 cdti

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2007

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

Vetura ka ardhur vitin e kaluar nga Zvicra, eshte ne gjendje perfekte, hargjon 4-5 L per 100 km, i ka gomat e veres dhe te dimrit me bandash, rripin e motorit e ka me zingjir, serviset i jane bere me rregull (i fundit ne gusht 2015) dhe ka 2 çelsa. Nuk jam i interesuar per nderrim. Çmimi i diskutueshem.

SHPALLJET TJERA