TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 23:05 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 45 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera shtepine te rest.Rinori

Çmimi : 120 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera shtepine tek Rest. Rinori rruga qe te qon ne Kolovice.
Ka sallon, kuzhine, dhome dhe banjo.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA