TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 23:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 382 herë

Titulli : Peugeot

Çmimi : 2,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 186,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Immobiliser

Përshkrimi

Shes peugeot 307 i posa ardhur nga gjermania pa dogan viti 2003 2.0 ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asnej investim perveq doganes dhe regjistrimit me liber servisit 186000 km
Posedon
Goma dimri te reja me felle,
Goma vere te reja me fellne fabrikisht
KlShes peugeot 307 i posa ardhur nga gjermania pa dogan viti 2003 2.0 ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asnej investim perveq doganes dhe regjistrimit me liber servisit 186000 km
Posedon
Doma dimri te reja me felle,
Goma vere te reja me fellne fabrikisht
Klim
Bord kompjuter
Gjama elektro
SenzShes peugeot 307 i posa ardhur nga gjermania pa dogan viti 2003 2.0 ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asnej investim perveq doganes dhe regjistrimit me liber servisit 186000 km
Posedon
Doma dimri te reja me felle,
Goma vere te reja me fellne fabrikisht
Klim
Bord kompjuter
Gjama elektro
Senzot ne fshesa
Karrigat me nxemje .etj pres blers serjoz

Qmimi 2650ot ne fshesa
Karrigat me nxemje .etj pres blers serjoz

Qmimi 2650im
Bord kompjuter
Gjama elektro
Senzot ne fshesa
Karrigat me nxemje .etj pres blers serjoz

Qmimi 2650

SHPALLJET TJERA