TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.03.2016, Në orën: 23:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 75 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen te shkolla Gjergj Fishta

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 75m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : e mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne katin e 5-te te shkolla "Gjergj Fishta" rruga qe te qon ne TaukBahqe.
Banesa ka ashensor dhe uje 24h.
Ka sallon, kuzhine, 2dhoma gjumi, terrase, banjo.

Na kontaktoni ne :
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA