TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 02:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 470 herë

Titulli : VW GOLF 6 1.6 TDI 77KW HIGHLINE FULL OPCIONE -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Golf 6 1.6 Tdi Highline.
Viti Ne Fund Te 2010 Modeli 2011.
Km Te Kaluara Dhe Te Garantuara Me Liber Servisit.
Modeli Highline 77 KW.
I Po Sa i Ardhur Nga Gjermanija I Pa Doganuar.
Vetur e Porositur D.M.TH. Ekstra Ndaj Tjerve Golf 6.
Extra Full.
Airbag.
Abs.
Esp.
Tempomat.
Komanda Ne Timon.
Klima Tronik 2 Zonale.
Panoram Solare.
Ulset Lekur e Mshefur.
Ulset Me Nxemje.
Ulset Recaro.
Bord Ekrani i Madh.
Navi Tv Dvd Aux In Sd Card Me Touch.
Changer Me 6 Cd.
Llajsne Bi Kromi.
Rotevizor Ne Paqyre.
Pasqyret Me Nxemje.
Gjama Me Rrym + Kollor Fabrikisht.
Senzor Shiut.
Senzor Parkingu Para Dhe Mbas.
Kuken Terheqese.
Fellne 17 Coll Me Goma Te Reja Te Vendosura.
Shpenzimet Rrug e Hapur 4.5 Litra 100 Km.
Vetur e Garantuar 1 Pronar Prej Fabrikes.

SHPALLJET TJERA