TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 02:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3169 herë

Titulli : Audi A8 3.7 Quattro - 04

Çmimi : 8,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3700

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Vetura Audi A8 3.7 2004 ne gjendje perfekte me te gjitha full opcionet...e mirembajtur maximum...

Vetura gjindet ne Zvicer dhe mund te sjellim ne Kosove.


Tag
BMW
Golf
Opel
Vectra
320
318
Mercedes
a8

SHPALLJET TJERA