TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 03:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1124 herë

Titulli : AUDI A3 2.0 TDI Sportback *PANO*NAVI*Bi-Xenon

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet vetura Audi A3 SPORTBACK me motor 2.0 TDI. Viti i prodhimit 2005. Vetura eshte e sapo ardhur nga Gjermania, ka doganen e paguar dhe eshte ne gjendje perfekte si teknike poashtu vizuele.
Posedon: Klime Automatike, Panoram, Navi te madh origjinal te Audis, Drita Bi-Xenon, Ulese te lekures, Senzora parkingu para dhe mbrapa, CD Player, Drita te mjegulles, ABS, ESP, Fellne Alumini 17she, Mbyllje qendrore, Dritare dhe pasqyre elktrike ETJ.

Nr.TEL: 049 605 700

Gjendemi ne fshatin Vragoli komuna e Fushë Kosovës ne magjistralen Prishtinë-Pejë, ngjitur me pumpen Al Petrol.

SHPALLJET TJERA