TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 03:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3761 herë

Titulli : VW GOLF 2 Benzin 1.6 VITI 1990 !

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1990

Përshkrimi

Shitet VW Golf 2 Benzin 1.6 i prodhuar ne vitin 1990.
Vetura eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem dhe shume e rujtur brenda (pronari i dyte), me te gjitha servisimet e kryera me kohe.

Ekstra : fellnet, gurnet e reja, akumulatori i ri me garancion, Radio/CD, goma te dimrit .

Nuk ka nevoje per asnje investim, perkthim i menjehereshem tek noteri.

Golf 2, Golf II, VW Golf.

SHPALLJET TJERA