TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 03:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1659 herë

Titulli : Chrysler 300C -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Chrysler 300C

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2005

Përshkrimi

Chrysler 300c gjendje perfekte
Viti 2005 rks 3muj
Drita xenon
sensora parkingu
sensora xhamit
navi tv tmadh me 6cd
airbag abs
karriga lekur me nxemje dhe memorje
ndrrim i mundshem

Viber +37745648820

SHPALLJET TJERA