TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 03:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2745 herë

Titulli : GOLF IV 1.9 TDI.RKS 11 MUJ.2004.-SPECIAL .-

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Golf 4 tdi 1.9.. modeli SPECIAL..
I REGJISTRUM DERI NE SHKURT TE 2017..
VITI I PRODHIMIT NENTOR TE 2003..
NUK ESHT HIPOTEK..
KLIMA AC- DRITARET ME RRYM - CENTRAL ALARM -PASQYRET.-FELLNE ORIGINAL TE WW ME GOMA TREA..etj etj..
NUK KA NEVOJ PER INVESTIME .GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM E MIR..-
QMIMI 5100 ERO..- me ndrrim ka tjeter qmim 5500 ero,.
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA