TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 08:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 247 herë

Titulli : VW Sharan

Çmimi : 1,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Sharan

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1999

Viti : 1996

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Vetura gjindet akoma ne zvicer.do e sjell per qmimin 1700 €.ne Kosov.ka 250000km te kaluara esht e servisuar dhe ne Top gjendje.esht disell 1900cc.ka 7 ulse por dy te fundit i mungojn.viti prodhimit 1996.

SHPALLJET TJERA