TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1328 herë

Titulli : OPEL CORSA 1.3 CDTI-2007-6+1 shpejsi

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2007

Përshkrimi

Opel corsa 1.3 cdti ne 12 muj 2006 e sapo ardhur nga zvicera esht ne gjendje shum te mir dhe esht shum e ruajtur vetura esht PA DOGAN dhe posedon
Klim
Gjamat me rrym
Centrall
Bordkomjuter
Abs
Esp
Airbeg
Etj.
Tel. 045-699-279
Vv

SHPALLJET TJERA