TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1141 herë

Titulli : Audi S8

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi S8

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 4200

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet audi s8 4.2 benzin plin sistemin e plinit italion ne gjendje te rregullt full opsion. Posedon 4 goma te reja te dimrit xenon interier lkur nxemje ne karrika para dhe mas karrikat me dirigjim perde navigacion + tv cd changer tempomat shpejtesit i ndrron n timon vetura eshte ne gjendje te mir full opcion 044802902

SHPALLJET TJERA