TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1766 herë

Titulli : Fiat punto 1.4 sporting - 2006

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2005

Përshkrimi

Fiat punto 1.4 sporting benzins regjistrimi i par ne kosove dhe ka deri janar 2017 esht ne gjendje te shkelqyer dhe shum i ruajtur.vetura posedon.
Klimtronik.
Bordkomjuter.
Sensora parkingu.
Airbeg.
Abs.
Esp.
Gjamat me rrym.
Centrall.
Allogenka etj.
Tel. 045-699-279.
Vv

SHPALLJET TJERA