TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1690 herë

Titulli : Mercedes 250 -94

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 250

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1994

Përshkrimi

She's nrroj mercedesin vetura a NE ngjendje te rregull a sht tip top ka.klim rks ka 7 muj mund te Na.ahkruni dhe.NE Viber +37744933306 vlen te ceket SE hipotek nuk a. Vetura esht likur.

SHPALLJET TJERA