TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1455 herë

Titulli : MERCEDES C270 -03 AUTOMATIK NDRIM I MUNDSHEM

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet Mercedes c 270 elegance automatik tiptrinik viti 31.10.2003 gati 2004pa ni muj me tabela te huaja I ardh un nga gjermania osht shum ne gjendje te mir I shtrengum top me servisa te kryer i paster mrena dhe jasht osht I qlajmrun per ma shum info 045519666
ndrim I mundshem me ndrim ka tjeter qmim

SHPALLJET TJERA