TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1028 herë

Titulli : Fiat Bravo Rks 10 Muj

Çmimi : 1,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Bravo

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Përshkrimi

Fiat bravo benxin 2.0 eshte ne gjendje perfekte servisuar qdo gje ne rregull posedon fellne klim abs airbag mbyllje qendrore gjamat me rrym pasqyre me rrymFelle Origjinal Te Fiatit 15 Me Guma Te Mira regjistrim ka 10 muj Viber 044 321 329
Bejm Ndrrim Me Fiat brava Fiat Marea Fiat Multipla Fiat punto dhe Alfa 156 Me Ndrrim Qmimi 2000

SHPALLJET TJERA