TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1794 herë

Titulli : BMW X5 3.0 D -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

-Bmw X5 3.0 D
-Regjistrimi i par ne RKS

-Ne gjendje perfecte full extra

-servis komplet vaj filtera gurthne
dhambzort,,,baterinetjjj
-Goma Të Reja ..Fellne origjinale te Bmw x5 shum te ruajtura ,

-KM të dhënat i tregon ne xhom(shofer shajme)
dritar me levizje, me ane te vollanit,leda në dyr para
i ruajtun shum si brenda dhe jashtë

viti prodhimit muaji 10 2007 model 2008


SHPALLJET TJERA