TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 29.03.2016, Në orën: 22:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2532 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 GT-TDI -04

Çmimi : 6,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Golfi 5 2.0 . RKS edhe 5 muaj regjistrimi i pare ne KS. Viti pridhimit 2004.
Klimatronik (Dual). Bord Kompjuter. Tv . Navigation. Telefon. Shtopat me Lehd. Pasqyret me rrym dhe nxemje. 4 gjamat elektronik. Fellne te bukura e shum tjera siq shifet ne foto. bejm dhe ndrrim. Tel: 044 146 728. Viber

SHPALLJET TJERA