TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 10:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 195 herë

Titulli : Shitet opel astra 1.7 cdti mitorr japan e posa doganuar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 192,434

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet vetura opel astra 1.7 cdti motorr japan
E posa doganuar dhe rexhistruar
Vetura posa ka ardhur nga zvicra
Vetura posedon
Klim funkcionale abs hidraulik
Gjamat me rrym
Fellne mbyllje qendrrore
Gomat reja veres
Ne gjendje perfekte
Pa pasur nevoj me investu
Nuk osht peng
Mundsi ndrrimi

SHPALLJET TJERA