TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 11:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 251 herë

Titulli : Shes veturen OPEL Vectra 3.0

Çmimi : 2,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 232,000

Motori (kubik) : 2959

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Gjurmues

Përshkrimi

Shes veturen Opel Vectra shum e mire, e ruajtur. Ka motorin 3.0 qe eshte nje makine e rrale sepse veturat tjera te ketij lloji mund ti gjeni vetem 1.9 ose 2.2 . Vetura eshte me targa te Sllovenis mirpo eshte e sapo regjistruar ( para 10 dite) dhe ka regjistrim edhe 1 vjet. Asnjeher ska pas defect, asht shum kerr stabil, ngre shum mir, asnjeher nuk te len ne rrug. Per me shume info rreth vetures, Kontaktoni ne numrin e telefonit: +38649609003 ( gjithashtu edhe me viber).

SHPALLJET TJERA