TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 13:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 87 herë

Titulli : Golf 2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1990

Ekstra : Alarm

Përshkrimi

Shitet golf 2 1.9 tubro dillzll ne gjendje shum te mir regjistrim edh 9 muj posedon ne emer tem ih rujetm si jasht dhe mbrenda hargjimet te vogla vetur familjare

SHPALLJET TJERA