TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 19:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 158 herë

Titulli : Shitet prokolica

Çmimi : 750 €

Kategoria : Tjetër

Përshkrimi : Shitet prokolica e po sa ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt esht e muluar me carad . Ka gjatsi 2 metra dhe gjersi 1.10 metra . Per me shum hollsi na kontaktoni ne nr.kontaktus 049231166

SHPALLJET TJERA