TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 19:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2281 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 tdi dsg 2007 navigation

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Golf 5 1.9 tdi
Dsg automatik
Navigation
Sapo ardhur nga zvicrra

Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA