TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 19:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1250 herë

Titulli : Citroen C3 1.4 HDI -06

Çmimi : 4,466 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes C 3 1.4 HDI be RKS me klimatronik gjamat ne pull senzora parkimi shum ne gjendje te mir teknike dhe optike ne deri mujin e 6 regjistrim komanda ne vollon tempomat
Viti 31.12.2005
Viber +37744445452

Stublla

SHPALLJET TJERA