TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 20:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 717 herë

Titulli : Peugeot 307 2.0 HDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2002

Përshkrimi

Pezho 307 2.0 hdi ne gjendje te mir teknike dhe optike ne rks edhe 1 muj regjistrim klima fellga cd airbag

Viber +37744445452

Stublla

SHPALLJET TJERA