TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 20:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2667 herë

Titulli : Shes Golf 2 1.6 diesel 44 kW shumë i rujtun

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1989

Përshkrimi

Shes Golf 2 1.6 diesel 44 kW shumë i rujtun si mbrenda dhe jashtë, golfi posedon kastofon me cd, me alaram, dritat e tipit te ri, në gjendje te mirë kontrollen tekine e ka te kryer, 5 shpejtesi gjithë diesel, regjistrim ka deri me 21.09.2016, ulsët e golf 3, viti i prodhimit me 25.10.1889, në hipotekë nuk është.
Nr tel: 044 372 799 ose : 044 717 681

SHPALLJET TJERA