TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 20:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 191 herë

Titulli : Opel astra 1.7 CDTI e zvicrres me liber 2006

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 181,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Gjurmues

Përshkrimi

veturen vet e kam pru duke e vozitur me daten
28-03=2016 është në gjendje perfekte si optike ashtu edhe teknike siq shihet edhe në foto TIP TOP
km i ka të vetat të garantuara asnjë nuk kuxon me dal ma teper se sa i shkrun me liber servisi te gjitha dy qelsat e vet me nje fjal tegjitha oegjinale 152000 e servisin diskat kocnicat filterat etj
ne 164000 km e ka të kryer servisin e madh dhe rrypin e ndrruar opcionet i ka gjitha shka duhet ti ket ni vetur moderne e sodit etj etj vetur shum familjare kujt i duhet ja vlen me kqyr

SHPALLJET TJERA