TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 20:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1196 herë

Titulli : Fiat Stilo 1.9 JTD -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Stilo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes fiat stilo ne gjendje te shkelqyer vetutra posedon klim air bag esp gjamat dhe pasqyret me rym bord kopjuter tempomat cd shanzer me 6 cd goma te reja 2015 me fellne shpenzime shum te vogla pa asnje ivestim per me shum viber +37744661966 AQ

SHPALLJET TJERA