TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 21:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 147 herë

Titulli : Smart Fortwo

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Smart ForTwo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 600

Viti : 2001

Përshkrimi

shes smart automatik tiptronik 600 kb Panaram
gjamat me rrym
airbeg abes centrall esp etj
Ne gjendje shum te mire teknike nuk ka nevoj te investohet me dy par goma veres dhe dimrit

SHPALLJET TJERA