TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 30.03.2016, Në orën: 21:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2981 herë

Titulli : Audi A6, 2.5 dizell

Çmimi : 2,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 320

Motori (kubik) : 2.5

Viti : 1999

Ekstra : Alarm, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime

Përshkrimi

Pershendetje miq te nderuar kush ësht i interesuar un ofroj per shitje veturen e tipit Audi A6 me lënde djegëse dizell me rreth 320 mij kilometra te kaluara , vetura ësht ne gjendje shum te mir dmth ka karrika te likures , nxemje, alarm dhe klim vetura posedon gjitha te mirat e mundshme ësht e vitit 1999, mirpo regjistrimi vjetor i ka kaluar qe 10 dit kush ësht i interesuar un pres oferta te mirkuptueshme dhe te mira .

SHPALLJET TJERA