TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 00:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 663 herë

Titulli : VW Polo 1.4 Automatik

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 1999

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Veutra ka regjistrim deri me dt. 01.10.2016, po ashtu së bashku me të janë edhe dy par goma të rreja për verë dhe dimër.

SHPALLJET TJERA