TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 916 herë

Titulli : Mercedes E320 Cdi 4 Matic Avantgarde -07

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2007

Përshkrimi


Shitet Mercedes E 320 Cdi 4 Matic...
V motor 3.0 litra 224 Ps...
Ngjyra kalter perl effekt metalike...
Avantgarde allroad paket...
Xhama elektrike....
Pasqyre elektrike...
Tempomat.....
Drira Xenon bixenon ....
Drita te kthesave...
Timon lekure me komanda...
Abs-Asr-Esp-8 x airbag...
Navigation comand...
Dvd -Cd-Mp3-Radio...
Bluetoth per telefon....
Automatic...
Ulese gjysem lekure...
Ulese elektrike..
Alu felne Oz Tuning 17 zoll...
Senzora parkingu para dhe mbrapa....
Senzor i shiut ...
Senzor i dritave...

I doganuar dhe regjistruar 02.2016...
Kontakt 049 830 224 - 049 149 184 viber

SHPALLJET TJERA