TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1350 herë

Titulli : AUDI A3 1.9 TDI ARDHUR NGA ZVICRA PA DOGAN VP 2008

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

SHES AUDI A3 1.9 TDI 105 PS VITI I PRODHIMIT 2008 TE KALUARA 197 MI TE GARANTUARA TE CILAT MUND TE VERIFIKOHEN KU TE DESHIRONI ME LIBER TE SERVISIT 2 QELSA 4 GOMA TE REJA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE DHE EKSTRA I RUJTUN I ARDHUR NGA ZVICRRA PA DOGAN JU MIREPRESIM
INFO 044 495 439 VIBER

SHPALLJET TJERA