TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4408 herë

Titulli : VW Caddy maxi -08 TUNNING-SWISSE 140PS

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Camper

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

shitet caddy maxi viti 2008 me:
*2.0 tdi 140 ps GTi special 6 shpejtesi,
*kilme,
*centrall,
*fellna + bandash me goma dimri,
*tempomat,
*senzor parkingu,
*kuk,
*board computer,
*xhama me rryme,
*pasqyret me nxemje,
*karrika me nxemje,
*drita te mjeglles,
*muzik dhe zerime special,
*blutoothe phone PARROT,
*dera anash dy anet etj
eshte blere nga WV-GARAGE ne Zvicer i servisuar dhe ne gjendje shume te mire

fronqi 044311854 dhe wiber

golf touran caddy passat pikap picup

SHPALLJET TJERA