TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1295 herë

Titulli : VW Passat tdi 1.9

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Pasat tdi 1.9 me di tkuqe vetura oosedon arb abs esp klim tronik bord kompjuter gjamat dhe pasqyret .me rrym karrikat gjysum lkur felge orginal tfaves kasetofon me ekran te kalume 209000 tgarantume me liber rks 11.2016 ne emrin tim hipotek nuk esht perkthimi mrena ores shum ne gjendje tmir teknike edhe optike ma shum informata thir edhe viber +37744286501

SHPALLJET TJERA