TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1367 herë

Titulli : Audi a3 sporback 1.9 tdi

Çmimi : 7,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes audi a3 1.9 tdi ngjyr e zez fellne 17 karrika me nxemje 1 vjet regjistrim 2 qelsa ne gjendje jashtzakonisht te mir teknike dhe optike per me shum informata na kontaktoni ne nr e telit 044 73 72 70 dhe viber +37745645345

SHPALLJET TJERA