TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1926 herë

Titulli : BMW X5 3.0sd 2010 Aerodynamic Packet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes BMW X5 3.0sd Aerodynamic Packet. Vetura eshte ne gjendje perfekte, eshte shume e ruajtur(Garazhuar) si dhe ka serviset e kryera me kohe. Nuk ka asnje gabim (error) gjithqka eshte ne gjendje te rregullt.
Vellimi i motorit : 3.0 ccm , 3.0sd llogaritet si 35d
Fuqia e motorit : 286 PS
4x4 , Fellne me goma te reja 20 inch
Aerodynamic Packet me LED drita (Unikat)
Sensor, Kamere, Auto Hold ...
Kerkoj te interesuar serioz . Te me kontaktojne ne telefon ose permes email-it.

SHPALLJET TJERA