TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 02:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3240 herë

Titulli : Shes Lada Niva - 2002

Çmimi : 2,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Lada Niva

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes veturen e tipit Lada Niv 1.7 benzins,viti i prodhimit 2002 ne gjendje te rregullt teknike si dhe i regjistruar.

Ndrrim nuk bej.


passat,audi,mercedes,golf,bmw,opel,renault

SHPALLJET TJERA