TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 31.03.2016, Në orën: 03:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 145 herë

Titulli : komandues prezantimesh

Çmimi : 20 €

Kategoria : Pjesë për kompjuterë & tablet

Përshkrimi : eshte paisje e cila mundeson komandimim dhe ndrrimin e faqeeve te powepointit gjate prezantimit. largsia per komandim eshte 10M
ndersa laseri e rrok largesi mbi 100M.
i pershtatshem per mesimdhenes, ligjerues Autoshkollave, kursev te ndryshme, prezantuesve te projekteve etj. shum i leht per perdorim dhe i thjesht
sasi e limituar
te interesuarit munden te kontaktoni ne viber apo whatsapp. +38649322352Postuar nëpërmjet celularit.

SHPALLJET TJERA